logo

O nas

Fabryka Języka zajmuje się prowadzeniem zajęć i kursów z języka angielskiego i niemieckiego, w tym kursów specjalistycznych takich jak: kursy maturalne i gimnazjalne, konwersacje, kursy intensywne, Business English oraz kursy przygotowujące do wyjazdu za granicę. Naszym celem jest stworzenie idealnych warunków do nauki języków poprzez użycie różnorodnych źródeł.

 

Podstawą naszego nauczania jest zwracanie się do uczniów
w języku angielskim/niemieckim, co pomaga w rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych.

 

Staramy się też aby nasze zajęcia były ciekawe, nietypowe i nie przypominały zajęć szkolnych. Poprzez zabawę, konkursy i doświadczenia przekazujemy uczniom wiedzę potrzebną do swobodnego komunikowania się w języku obcym.

 

Dlaczego warto nas wybrać?


 

offer-ok

zajęcia odbywają się w małych grupach 4-8 osobowych

 

offer-ok

współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi lektorami z uprawnieniami do nauczania

 

offer-ok

zapewniamy darmowe materiały dodatkowe praktycznie na każdych zajęciach

 

offer-ok

stawiamy przede wszystkim na rozwój umiejętności komunikacyjnych

 

offer-ok

na zajęciach mówimy po angielsku/niemiecku

 

 

Nasz zespół


 

prof-m-2c

 

Marta
  • lektor języka angielskiego

Jestem Absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Opolu oraz Uniwersytetu Opolskiego. Posiadam tytuł magistra filologii angielskiej oraz dyplom nauczyciela. Doświadczenia w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego zaczęłam nabierać już na studiach – udzielałam korepetycji, potem pracowałam w szkole językowej. Odbyłam też praktykę w Turcji, gdzie prowadziłam kursy w jednej z największych tureckich firm. Po kilku latach sama postanowiłam założyć działalność i tak powstała Fabryka Języka – miejsce, gdzie każdy uczeń znajdzie coś dla siebie. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć z uczniami w każdym wieku, ale szczególną radość sprawiają mi zajęcia z dziećmi.

 

 

 

prof-t-2

 

Teresa
  • lektor języka niemieckiego

Moja przygoda z językiem niemieckim zaczęła się już w liceum dwujęzycznym z językiem niemieckim wykładowym. Po maturze wyjechałam do Niemiec, gdzie spędziłam dziesięć lat. W tym czasie zdobyłam tytuł magistra lingwistyki niemieckiej oraz pedagogiki na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie oraz pracowałam w placówkach pedagogicznych jako nauczyciel i wychowawca. Wróciwszy parę lat temu do Polski, postanowiłam moją wiedzę z zakresu języka niemieckiego i jego kultury przekazywać dalej. Obecnie szkolę się z zakresu coachingu, co staram się wykorzystywać na zajęciach.

 

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu.
formularz kontaktowy